Kinnisvarafond Baltic Property Trust (BPT)
omandatud endises Marati hoones on büroo- ja teeninduspindade täituvus 90%.
„Täna on seal täituvus 90%. Tuntumad ja suuremad üürnikud on Tallinki kõnekeskus, Ameerika söögikoht Mack bar-B-Que restaurant, piljardisaal,“ rääkis BPT tegevjuht Eesti Indrek Hääl aripaev.ee-le.
Hääle sõnul ootavad nad juurde eelkõige bürookliente. Juurde lisatavatele korrustele tulevad samuti büroo- või ka teeninduspinnad.
Üürihinnad jäävad tegevjuhi andmetel keskmiselt 120- 130 krooni kanti ruutmeetrilt. „Suhteliselt soodsad hinnad,“ kommenteeris Hääl.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Endise Marati hoone tehingu hinda ega suurusjärku Hääl poolte kokkuleppele viidates ei avaldanud.
Tartu mnt 63 hoone maht on 21 000 ruutmeetrit, mis on tänaseks täielikult renoveeritud.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.