Prantsusmaa moelooja Christian Dior esitleb
täna esmakordselt oma mobiiltelefonide kollektsiooni. Ühe luksustelefoni
eest tuleb aga välja käia 3500 eurot ehk rohkem kui 57 000 krooni.
Tootjate endi sõnul on toode suunatud rikkale klientuurile. Põhilisteks ostjateks kujunevad prantslaste meelest rikkad inimesed Venemaalt ja Hiinast, vahendas BizNews.
Telefone hakkab tootma väike prantsuse ettevõte ModeLabs Group. Dioril on aastaga plaanis välja lasta ligi 10 000 eksklusiivtelefoni. Tootja loodab üsna peagi müüa aastas ligi 200 miljoni euro väärtuses telefone ja on juba mõned miljonid tootmise tõhususse investeerinud.
Diori telefoni saavad endale soetada inimesed üle kogu maailma, välja arvatud Jaapani ja Korea huvilised.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Telefoni eripära on selles, et ta on sama suur kui tavaline USB mälupulk. Loomulikult on telefonil valik helinatoone, fotokaamera ja puuteekraan.
Lisaks Diorile on mobiiltelefoni turul ilma teinud ka teised luksusbrändid. Teiste hulgas Armani ja Prada. Ka konkurent Dolce Gabbana on telefonide müügist endale juba ilusa lisakopika teenitud.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Projekti kogumahuks hinnatakse 20 miljonit eurot.
Ajal, mil nõudlus kvaliteetse eramajade elamispinna järele Tallinna lähiümbruses püsib stabiilsena, on tugevates eeslinnades arendatavad projektid muutunud lisaks lõpptarbijale suunatud tooteks ka investeerimisvahendiks. Sellest loogikast lähtuvalt arendab Kama Grupp Viimsi vallas projekti Suure-Allikmäe — 33 Skandinaavia stiilis krundiga elamurajooni, mis on jõudnud praktilise teostuse etappi ning loob aluse vara edasiseks väärtuse kasvuks.