Tallinn pakub Peterburi tee alguses kontorit omavale ASile Kryos 6,3 miljonit krooni, et firma müüks Ülemiste ristmiku ümberehitusele ette jääva 1859ruutmeetrise krundi linnale.
Krunt ja maja jäävad Ülemiste ristmiku ümberehitusele ette seetõttu, et tulevikus viiakse Peterburi tee sillaga üle Tartu maantee ning selle rajamiseks on vaja Peterburi teed Tartu maantee ristmiku juures laiendada, kirjutas Postimees.
Tallinna abilinnapea Eha Võrgu sõnul tellis linn kinnistu turuväärtuse selgitamiseks hinnangu osaühingult Kinnisvaraekspert ning selle järgi on kinnistu väärt 6,33 miljonit krooni.
Abilinnapea märkis, et linn ootab firma vastust võimalikult lühikese aja jooksul. Kryos pole siiani oma soove Peterburi tee 3 kinnistu osas linnale esitanud.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Enimloetud

1
Uudised
  • 06.07.26, 10:26
Kinnisvarajuhid: ostjad on turule tagasi tulnud, kuid muutunud soovidega
2
Uudised
  • 24.07.26, 06:15
Tahad osta korterit otse omanikult? Vaata, kui palju Sinult küsitakse tegelikult
Vaata tervet Eestit hõlmavat graafikut - olukord on kõnekas
3
Uudised
  • 25.06.26, 13:10
Valdo Kalm ja Kaarel Loigu: ehitame koos väga suurt linnaosa
4
Uudised
  • 24.07.26, 08:00
Kuidas saavad korteriühistud võidelda petturite vastu?
5
Uudised
  • 22.07.26, 08:00
Halva ruumi eest ei jää arve tulemata
Kehv linnaruum on pikaajaline kulu inimestele, ettevõtetele ja linnale
6
Uudised
  • 24.07.26, 09:45
Invego Läti arenduste müük paisus 130%
Arendusfookus on lahkunud Lätisse

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele