• 29.05.08, 14:35
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

FOTOD: Seli tahab Pärnult konverentsid üle lüüa

Täna Dorpati konverentsikeskuse avanud Estiko kontserni nõukogu esimehe Neinar Seli sõnul on Pärnu viimastel aastatel konverentsilinnana kanda kinnitanud, kuid nüüd seis oluliselt muutunud ning plaanime konverentsid Pärnule üle lüüa.
“Kindlasti plaanime Pärnust konverentse siia meelitada,” ütles Seli tänasel konverentsikeskuse avamisel.
“Kui uus Uus-Sakala ehk Solaris lööb valmides Tallinnas konverentsituru segamini, pakkudest teistest märkimisväärselt suuremat pinda ja kohtade arvu, siis Tartu Dorpati konverentsikeskuse 1300 kohta teeb ülejäänud Eestiga seda juba praegu,” oli Seli kindlameelne.Täna avati Tartus Lõuna-Eesti suurim, kokku 2700 ruutmeetril 1300 inimest mahutav Dorpati konverentsikeskus. Konverentsikeskusega kokku ehitatav Tasku vabaajakeskuses saab mahutama rohkem külastajaid kui Vanemuise ja Pärnu kontserdimaja.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 14:49
Tuleohutuseksperdid 112 häireedastuse muudatusest: päästeauto automaatne kohalesõitmine ei tohi mõjutada meie vara üldist ohutust
Vaata veebihommikut järele!
Riigil on plaan kaotada väga paljudelt objektidelt automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi (ATS) tulekahjuteate Häirekeskusesse edastamine. Automaatsest tulekahjuteatest loobumine puudutab teiste objektide hulgas büroo- ja tööstushooneid, kaubanduskeskuseid ning haridus- ja lasteasutusi. Kas enam kui tuhat hoone omanikku peaks nüüd muretsema, et tulekahju korral jääb abi tulemata?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele