Ameerika miljardär Donald Trump kavatseb
Moskvasse ja Peterburi ehitada kaks pilvelõhkujat. Mees on alustanud
läbirääkimisi valitsuse tasandil.
Maailma tuntuim Ameerika ärimees Donald Trump, kelle varandust ajakiri Forbes on hinnanud 2,9 miljardile dollarile, plaanib püstitada nii Moskvasse kui ka Peterburi pilvelõhkujad. Vastavasisuliste läbirääkimistega on juba alustatud, vahendas Newsru.
Ärimees tundis Vene kinnisvara vastu huvi ka 90ndatel aastatel. Toona soovis mees rekonstrueerida hotelle Moskva ja Rossija, kuid ei saanud linnavalitsust nõusse.
Autor: Haldusuudised.ee
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.