• 11.06.08, 09:52
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Saaremaa kõige kallim mõis odavnenud poole võrra

Kuigi väliseestlasest omanik üritas kaks aastat tagasi müüa üht Saaremaa kõige kallimat kinnisvaraobjekti, Pöide valla Oti mõisa 87 miljoni krooniga, on müügihind langenud juba ligi 41 miljoni kroonini.
"Huvilisi on juba olnud, kuid keegi pole konkreetseks läinud," ütleb müügiasja ajava ASi Ober-Haus Kinnisvara maakler Tauno Pajuri mõisa kohta, kus töötab ka väike hotell. Hoone on korralikult renoveeritud ja omaniku, väliseestlase Henno Parksi soov on kompleksi eest saada 40 664 000 krooni, kas hind veel langeda võib, maakler öelda ei oska.
2007. aastal üritas kinnisvarafirma Uus Maa mõisa müüa 67 miljoni krooni eest. Aasta varem oli omaniku soovitav müügihind 87 miljonit.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele