BPE Kinnisvaraeksperdi kevadisest turuülevaatest võib lugeda, et turu aktiviseerumist pole lähiajal oodata ning praegu on veel piisavalt ruumi jätkuvaks hinnalanguseks.
"Turu märkimisväärne aktiviseerumine ei ole tõenäoline enne sügist, kuid rahulik periood võib kesta ka oluliselt kauem," märgitakse ülevaates.
Turuülevaate järgi on kasutatud korterite hinnatasemed äärelinna piirkondades on praegu 18 000–23 000 kr/m², uusi kortereid äärelinnas müüakse hinnaga 24 000–35 000 kr/m². Äärelinna eliitpiirkondades (Pirita ja Nõmme) on korterite hinnad vahemikus 25 000–40 000 kr/m². Kesklinna piirkonnas on uute korterite hinnavahemik valdavalt 35 000–45 000 kr/m², kasutatud korterite puhul jäävad hinnad enamasti vahemikku 30 000–40 000 kr/m².
Iseloomulik on just see, et ka kesklinnas on tehinguhindade nö alumine ots allapoole nihkunud.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Enimloetud

1
Analüüsid
  • 05.06.26, 06:30
Nuta või naera - uue korteri ostja muutub järjest vanemaks. Miks küll? Olukorra anatoomia ja 7 tegurit
Eduvõtmed on olemas, haara kinni! Lisaks: millised pealinna arendajad müüsid mais kõige enam uusi kortereid?
2
Uudised
  • 12.06.26, 10:23
Galerii: Merko pani pelletiärimeeste sündmuskeskusele nurgakivi
Kompleks kerkib Pärnu legendaarse rannahotelli kõrvale.
3
Uudised
  • 16.06.26, 13:39
Ühtlustumine ja sumbumine. Sucksdorff: Tallinna uus korter maksab sama palju kui Helsingi järelturukorter
Senise praktika baasilt ostja jõuõlg kasvab edasi ja terendumas on tühjade majade fenomen
4
Uudised
  • 12.06.26, 09:33
Balti Vara ja Tatoli omanikud ehitavad Tartu ringristmiku äärde uue ärikompleksi
“Hetkel tegeleme detailplaneeringu muutmise protsessiga”
5
  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
6
  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele