Riigikontroll ja rahandusministeerium on teinud kaitseministeeriumile ettekirjutuse, mille kohaselt tuleb kaitseväele kuuluva ligi 700 korteri üürihinnad viia turutasemele.
Kui siiani saavad kaitseväelased kaitseministeeriumi kortereid üürida hinnaga viis või kolm krooni ruutmeetri eest, siis riigikontroll ja rahandusministeerium tahavad selle hüve lõpetada, kirjutas Eesti Ekspress.
"Üürihindade turuhindadeni tõstmisega ei tohi kaasneda kaitseväelaste elukvaliteedi halvenemist ega reaalsete sissetulekute vähenemist, mistõttu oleneb üürihindade tõstmine eelkõige sellest, kas ja kui palju tõusevad tuleval aastal kaitseväelaste töötasud," kommenteeris üüri võimalikku tõusu kaitseministeeriumi pressiesindaja Peeter Kuimet.
See aga, kas ja kui palju suurenevad kaitseväelaste töötasud tuleval aastal, oleneb augustis koostatavast uuest majandusprognoosist ja tuleva aasta riigieelarvest, mis selgub alles sügiseks.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Enimloetud

1
Uudised
  • 12.06.26, 10:23
Galerii: Merko pani pelletiärimeeste sündmuskeskusele nurgakivi
Kompleks kerkib Pärnu legendaarse rannahotelli kõrvale.
2
Uudised
  • 17.06.26, 11:49
Scandium leidis 60-miljonilise arenduse II etapile ehitaja
3
Uudised
  • 17.06.26, 06:15
Mida pank Sinu kohta uurib, kui soovid võtta kodulaenu?
4
Uudised
  • 16.06.26, 13:39
Ühtlustumine ja sumbumine. Sucksdorff: Tallinna uus korter maksab sama palju kui Helsingi järelturukorter
Senise praktika baasilt ostja jõuõlg kasvab edasi ja terendumas on tühjade majade fenomen
5
Uudised
  • 17.06.26, 10:26
Capital Milli omanikud müüsid Amservi Tallinna esinduse Ott Tänakule
6
Uudised
  • 17.06.26, 12:11
2 galeriid: Mainor pani üle 20 000-ruudusele ärihoonele nurgakivi
Vaata, mis nurgakivi panekul toimus ja kes seal olid. Vaata, milline see hoone hakkab välja nägema väljast ja seest.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele