• 22.07.08, 10:10
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Naši suvelaagris mõnitatakse Eesti presidenti

Kremli-meelse noorteühenduse Naši liikmed mõnitavad Venemaal Tveri oblastis toimuval kokkutulekul Eesti presidenti Toomas Hendrik Ilvest, pannes laagrisse kaasa toodud seale tema nime.
23-aastane Naši komissar Oleg Sokolov hoiab laagri territooriumil metsatukas siga, kellele ta on nimeks pannud Toomas Hendrik Ilves ning püstitanud sea kõrvale ka vastava plakati, kirjutas Oma Saar.
Eestit solvav plakat oli Naši kokkutulekul üleval ka eelmisel aastal, siis rippus seal pilt, mis kujutas Eesti välisministrit Urmas Paeti Adolf Hitlerina.
Laagris on kohal ka Eestis mulluste aprillirahutuste korraldamise eest koos Dimitri Klenski, Dmitri Linteri ja Maksim Revaga kohtu alla antud Naši komissar Mark Sirõk.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Kaitsepolitsei aastaraamatu andmetel eraldati juba 2007. aasta lõpus 10 miljonit rubla riiklikku stipendiumi käesoleva aasta suvelaagri tarbeks.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.

Viimased uudised

Uudised
  • 03.12.25, 16:51
Coop taasavas Põltsamaal toidupoe
Uudised
  • 03.12.25, 16:45
Lennujaam investeerib reisiterminali laiendamisse 75 miljonit eurot
Suur lugu
  • 03.12.25, 14:11
Paisuvas ülepakkumises eluasemeturul hinnad tõusevad? Pilt kisub vastupidi järsult
Erkki Raasuke kinnisvaraarendajate suure tootlusega võlakirjadest: “Kui keegi tahab Vene ruletti mängida või lihtsalt vaadata tikuga, kas paagis on bensiini, siis andke tuld.” Eesti turul on veel üks tõsine pitser.
Uudised
  • 03.12.25, 11:45
Uus Maa: järgmisel aastal kasvab nii kinnisvaratehingute arv kui hind
Saated
  • 03.12.25, 10:46
Andero Laur uusarendustest: kui kliendile on mõeldud, siis müügid toimuvad
Uudised
  • 03.12.25, 10:17
2 galeriid: Endover alustas Voltas kõrghoonete ehitamisega - ruut maksab siin 9 700 eurot
Uudised
  • 03.12.25, 09:45
Ülemiste linnak pürib juhtivaks tõmbekeskuseks
Ülemiste piirkonda ootab lähiaastatel kümnendi üks suurimaid investeerimistsükleid. Ainuüksi Ülemiste keskuse 130 000 ruutmeetrile lisandub veel 50 000 ruutmeetrit.
Uudised
  • 03.12.25, 06:45
Vaata, kuidas on 5 aastaga muutunud laenude ühest pangast teise tõstmine

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele