Saksamaa suurima lennufirma Lufthansa
töötajad on alustanud tähtajatut streiki, nõudes suuremat palka.
Ametiühing nõuab ettevõttelt 9,8% palgatõusu. Ettevõte on pakub aga veerandi võrra väiksemat ehk 6,7% palgatõusu, vahendas BBC.
Lufthansa, kes nagu ka paljud teised lennufirmad on nafta kõrge hinna tõttu pidanud korrigeerima oma väljaminekuid, tõdes, et streik ei ole siiani lende mõjutanud, kuigi streigivad nii maapealsed teenindajad kui ka stjuuardid ja stjuardessid.
Ametiühingu läbirääkija Erhard Ott hoiatab aga, et streik süveneb iga päevaga.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Vajadus kõrgema palga järele on tingitud kiiresti kasvavast inflatsioonist.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Projekti kogumahuks hinnatakse 20 miljonit eurot.
Ajal, mil nõudlus kvaliteetse eramajade elamispinna järele Tallinna lähiümbruses püsib stabiilsena, on tugevates eeslinnades arendatavad projektid muutunud lisaks lõpptarbijale suunatud tooteks ka investeerimisvahendiks. Sellest loogikast lähtuvalt arendab Kama Grupp Viimsi vallas projekti Suure-Allikmäe — 33 Skandinaavia stiilis krundiga elamurajooni, mis on jõudnud praktilise teostuse etappi ning loob aluse vara edasiseks väärtuse kasvuks.