• 01.08.08, 17:32
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

1Partner: töötajad minimaalse palga juures ei virele

Töötulemustest sõltuv palk kinnisvarasektoris võib tõesti praegustest, mitte kõige helgematest aegadest tulenevalt langeda, tõdes 1Partner Kinnisvara arendusjuht Ragnar Everest, kes maaklerite virelemist minimaalse palga juures eitas.
“Kuna meie ettevõttes on töötajatel valdavalt tulemuspalk siis kinnitan, et müüginumbrite langemine võib tõepoolest tähendada palganumbri langemist,” ütles ta ning lisas: “Teiselt poolt pean nentima, et headel maakleritel on käed jalad jätkuvalt tööd täis, millega tagatakse korralik palk.”
Aripaev.ee küsis tänase päevaküsimusena kas teie töötajate sissetulek on langenud.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.01.26, 16:34
Kuidas anda vanale hoonele uus elu – arhitektide vaade kasutusotstarbe muutmisele
Hooned on nagu inimesed, nemadki saavad kord vanaks. Kuidas anda vanale hoonele uut hingamist, sellest räägivad Kontsept Arhitektuuribüroo arhitektid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele