Riigi Kinnisvara valmistab ette seitsme kinnistu müüki, mille käigus otsitakse uut omanikku kahele maksu- ja tolliameti kasutatavale büroohoonele.
Ettevalmistamisel on Tallinnas Endla 15 ja Kotzebue 14 büroohoonete, Lõkke 4 büroohoone, presidendi Paslepa suveresidentsi, Keila-Joa lossi, Pagari 1 ja Patarei vangla kinnistute avalikud enampakkumised, teatas Riigi Kinnisvara AS täna.
Endla 15 büroohoonet kasutab täna nii maksu- ja tolliamet kui ka statistikaamet, Kotzebue 14 on tervenisti maksuametnike käsutuses. Lõkke 4 büroohoones pesitseb töötukassa. Kinnistute alghinnad on vastavalt 48 miljonit, 14,9 miljonit ja 57 miljonit krooni.
Presidendi suveresidentsi hind algab 15 miljonist ja Keila-Joa lossi oma 20 miljonist. Patarei vangla eest tuleb välja käia vähemalt 100 miljonit ja Pagari tänava maja eest 120 miljonit krooni.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Viimased uudised

Uudised
  • 23.07.26, 16:16
Euroopa Keskpank jättis intressid tõstmata
Tulevik on energiahindade tõttu ebakindel
Uudised
  • 23.07.26, 13:47
Tuumajaama asukohaotsing liigub järgmisse etappi
Uudised
  • 23.07.26, 13:07
Arendajad Lätist: Seal on odavam. Ei, see on nõukanostalgia. Aga meie oleme seal juba ammu
Pildis on edulood, ebaõnnestumistest ei räägita
Börsiuudised
  • 23.07.26, 11:01
Bigbank paisutas laenuportfelli, ent poolaasta kasum kahanes
Uudised
  • 23.07.26, 10:54
Südalinna arhitektuuripärlisse kolib Rimi, kaasomanikuks on seal Toomas Tõniste
Renoveerimine läks maksma 0,5 miljonit eurot.
Uudised
  • 23.07.26, 10:26
Edaspidi saad aerofotosid vaadata 4 erineval moel
Uudised
  • 23.07.26, 06:30
Neutra Capital paisutas käivet, ent kaotas kasumis
Enamusomanik Kenneth Karpov: näeme selgelt, et ettevõtted ei otsi enam lihtsalt kontoripinda, vaid terviklikku töökeskkonda.
Uudised
  • 22.07.26, 16:31
Tallinn katkestas mahuka projekti Infortari tütarfirmaga

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele