Eesti Raudtee võttis juulis piirilt vastu ööpäevas keskmiselt 14,7 kaubarongi, mis on ligi poolteist rongi vähem kui juunis.
Juuli on Eesti Raudteel tavapäraselt üks tagasihoidlikuma kaubaveoga kuu, teatas ettevõte. Lisaks mõjutab kaubaliiklust oluliselt Tartu-Valga lõigul tehtav raudtee kapitaalremont.
Juunis võttis Eesti Raudteele piirilt ööpäevas keskmiselt vastu 16,3 kaubarongi, mis on pea sama, mis aprillis ja mais ning sarnane möödunud aasta augusti ja septembri kogustega.
2008. aasta jaanuaris võttis Eesti Raudtee ööpäevas piirilt vastu keskmiselt 19,1, veebruaris 20, märtsis 20,5, aprillis 16,1 ja mais 16,2 kaubarongi.
2007.aasta juulis võttis Eesti Raudtee piirilt vastu ööpäevas keskmiselt 19,3 kaubarongi.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele