• 04.08.08, 18:35
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Vabaduse väljaku parkimismaja võtab linnalt 156 miljonit

Vabaduse väljaku rekonstrueerimise teise etapi ehitustööde riigihanke võitjaks tunnistati AS-i Oma Ehitaja, AS-i Lemminkäinen Eesti ning AS-i Talter ühispakkumine. Väljaku maa-alune parkimismaja läheb maksma 156 miljonit krooni.
Tallinna abilinnapea Deniss Boroditši sõnul on Vabaduse väljaku teise etapi ehitustööde leping allkirjastatud ning tööd algavad järgmisel nädalal, teatas raepress.
"Väljaku rekonstrueerimise eeltöödena on praeguseks lõppjärku jõudnud Kaarli puiestee kommunikatsioonide ümbertõstmine," ütles Boroditš. "Alates eile õhtust on taas liiklusele avatud Kaarli puiestee linnast väljuv suund ja augusti keskel, hiljemalt 18. augustil avatakse liikluseks ka Kaarli puiestee kesklinna suund."
Vabaduse väljaku teise etapi ehitustööd peaksid lõpule jõudma aasta pärast. Tööde maksumus on 156 miljonit krooni.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.11.25, 12:02
Fahle linnaku kolm uut hoonet näitavad, kuhu liigub Eesti ärikinnisvara
Eesti ärikinnisvara ei tähenda enam ainult ruutmeetreid. Edu määravad kvaliteet, paindlikkus ja ruum, mis toetab inimeste töö- ja loomevõimet. Neutra Capitali nõukogu liige Kenneth Karpov kirjutab, kuidas just sellist ruumikogemust kannavad kolm uut hoonet Fahle linnakus: Katel, Vasepada ja Portaal.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele