Pärnu linnal pole õnnestunud müüa südalinna hooneid, mis linnavalitsuse osakondade ühte majja kolimise järel aasta eest tühjaks jäid, ning nüüd plaanitakse osa neist büroopindadena rendile anda.
Rohkem südalinnas, kui asub Uus tänav 5 maja, üks hoone enam olla ei saagi - raekoda on siit saja meetri kaugusel. Majas asus planeerimisosakond, nüüd on seda aasta otsa müüa proovitud, kuid sära võimalike ostjate silmis pole linnaametnikud näinud, vahendasid ERR Uudised "Aktuaalset kaamerat".
Niisamuti ootavad ostjat Rüütli tänava majad, kus oli haridus- ja kultuuriosakonna asupaik. Aga linn müüb veel teisigi hooneid, mis siiani on rendipindadena tulu teeninud. Needki pole kaubaks läinud.
Linna eelarvesse on linnavara müügist plaanitud 49 miljonit krooni, seni on müüdud üheksa miljoni eest. Hoonestusõiguste müügiga on lugu mõnevõrra parem, mudaravila hoonestusõigus müüdi 36 miljoni krooni eest.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele