• 07.08.08, 15:13
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Niin, Sarv ja BaltCap jagavad 22 miljonit krooni

IT Koolituskeskuse OÜ, mille MicroLink ostab 22 miljoni krooni eest, omanikud on Raul Niin, Henn Sarv ja Hollandis registreeritud fond Baltic SME Fund C.V., mille taga on BaltCap Management OÜ.
Äriregistri andmetel kuulus seni IT Koolituskeskuse OÜst Hollandi fondile ligi 58 protsenti, Niine omanduses oli ligi 37 ja Sarvel 5% firmast.
Eesti suurim infotehnoloogiafirma MicroLink teatas täna, et ostab 22 miljoni krooni eest 82,9% Balti riikide suurima koolitusfirma IT Koolituskeskuse aktsiatest.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.11.25, 13:30
Kestlikkus kui investeering: kuidas Neutra ja LÄVI tõstavad Eesti arenduse standardeid
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele