• 18.08.08, 16:42
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tõnis Rüütel: see, mida sa tahad, tuleb ära osta

Eesti Kinnisvarafirmade Liidu tegevjuht vastas aripaev.ee päevaküsimusele - kas praegu on õige aeg kinnisvara osta? - et see sõltub, sellest, mida keegi tahab osta.
"See, mida sa tahaksid osta, tuleb ära osta. Ent see, mida sa ei tahaks osta, selle hind langeb tõenäoliselt veel," märkis Rüütel.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.02.26, 08:00
Minilao kasutamine on kasvav trend: millal võib seda vaja minna?
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele