Tallinna linnavolikogu otsustas eile maha müüa Raekoja platsi läheduses asuvad hinnalised äriruumid Laia, Nunne ja Pika tänava nurgal, mille vastu on huvi tundnud linnapea sõbrast ettevõtja Alexander Kofkin.
Kesklinna valitsus tõstis mullu sügisel majast välja köögitarvete poe Kiika Kööki ja OÜ Kolmjalg 24-tunni-kaupluse, et anda ruumid 25 aastaks rendile konkursil kõige kehvema pakkumise esitanud Kofkini firmale Meriton Food Boutique, kirjutas Postimees.
Kohus tühistas selle otsuse ning pea aasta tühjalt seisnud kolm äriruumi lähevad nüüd 59,1 miljoni kroonise alghinnaga müüki ja uus omanik peab seal viie aasta jooksul pidama kohvikut ja kauplust.
«Erinevad sahinad, kas on selle taga Kofkin või mitte, polegi olulised – oluline on viis, kuidas asju aetakse,» sõnas volikogu Isamaaliidu fraktsiooni kuuluv Tarmo Kruusimäe. Kui aga Tallinnas võimuohje hoidval Keskerakonnal on kavatsus mängida väärtuslik kinnistu Savisaare sõbrale, pole ka kallutatud oksjoni korraldamine Kruusimäe sõnul kuigivõrd raskem, kui kallutatud rendikonkursi korraldamine.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.07.26, 12:13
Liivalaia kohtumaja on jõudnud turule ja ootab uut omanikku
Tallinna kesklinnas asuv endine kohtuhoone aadressil Liivalaia tn 24 on jõudnud turule ning Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) on otsimas sellele uut omanikku.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele