Kaanon Kinnisvara tegevjuht Härmo Haljaste ütles aripaev.ee-le, et kinnisvara ostule tasub mõtlema hakata alles siis, kui börs on juba kuus kuud tõusnud.
Rein Kilgi soovitust tuleval talvel kinnisvara osta nimetas Haljaste liiga optimistlikuks. Tema hinnangul sõltub kinnisvaraturu tulevik raha hinnast, ehk finantseerimise tingimustest. "Kinnisvaraostu finantseerimine on praegu oluliselt keerulisem ning pole näha, et see poole aasta pärast paraneb," märkis ta.
Haljaste ennustas, et kinnisvara uus tõus võib tulla kõige varem kahe aasta pärast.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele