• 27.08.08, 19:06
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Nord Stream pakkus Eestile gaasihoidla ehitamist

Newsru.com kirjutas, et Nord Stream AG tegi kõigi kolme Balti riigi valitsusele ettepaneku merealuse gaasitrassiga ühendatud gaasihoidla ehitamiseks. Siiani on läbirääkimisi hakanud pidama vaid Läti valitsus.
Delfi kirjutas viitega Nord Streami aktsionärile BASF, et läbirääkimistes osaleb paraku vaid Läti. Leedu ei vaja alternatiivseid gaasitarneid ja Eesti pool ei võtvat lihtsalt vedu. "Eestlastega ei õnnestunud gaasijuhtme panekus kokku leppida. Nad ei lubanud isegi merepõhja uurida," lisas BASFi juht.
Gaasitoru rajavas firmas Nord Stream on 51%line osalus Gazpromil ning 20%ne osalus nii Saksa firmal E.ON AG kui BASF SE-l. 9% kuulub Hollandi firmale Gasunie NV.
Viiburist algava ning Saksamaale suunduva merealuse gaasijuhtme pikkuseks on kavandatud 1200 kilomeetrit ja läbilaskevõimeks 27,5 miljardit kuupmeetrit aastas.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.03.26, 15:54
Viimsisse kerkiv elamurajoon paneb investoreid krunte jahtima
Projekti kogumahuks hinnatakse 20 miljonit eurot.
Ajal, mil nõudlus kvaliteetse eramajade elamispinna järele Tallinna lähiümbruses püsib stabiilsena, on tugevates eeslinnades arendatavad projektid muutunud lisaks lõpptarbijale suunatud tooteks ka investeerimisvahendiks. Sellest loogikast lähtuvalt arendab Kama Grupp Viimsi vallas projekti Suure-Allikmäe — 33 Skandinaavia stiilis krundiga elamurajooni, mis on jõudnud praktilise teostuse etappi ning loob aluse vara edasiseks väärtuse kasvuks.

Hetkel kuum

Martin Rekori juhitava Lumi Capitali eestvedamisel valmisid Tallinnas Manufaktuuri kvartali üürikorterid.
Saated
  • 23.03.26, 11:08
Nii see kisubki. Üürimajade arendaja: kinnisvara hind hakkab langema
Eluasemeturg keerleb nõiaringis: üür riisub koore ja üürihinnad saavad tõusuks tuge
LVM Kinnisvara tegevjuht Ingmar Saksing tunneb valdkonda peensusteni ning teeb toeka ettevaate.
Uudised
  • 25.03.26, 10:58
Arendaja, maakler, müüja, ostja - see ootab Teid sel aastal ees
Vaata, mis ootab ees üüriturgu
East Capital Real Estate'i partner ja juht Albin Rosengren näitab, mida partnerlus VGP-ga East Capitalile annab. See on märkimisväärne.
Uudised
  • 25.03.26, 06:15
Taas uus ühisjõud: East Capital lõi käed Euroopa juhtiva arendajaga
Ees käib ehitus, taamal valmistub suveks meri.
Uudised
  • 27.03.26, 11:27
3 galeriid: Marko Kull pani 16-miljonilisele keskusele nurgakivi. Vaata, mis sinna tuleb!
Uuri järele, kes kõik seal kohal olid ja mida nad tegid!
Unusta üürihindade kasv - seega ka müügihindade kasv. Siin on üüritootluse mitu pidurit
Uudised
  • 19.03.26, 11:30
Unusta üürihindade kasv - seega ka müügihindade kasv. Siin on üüritootluse mitu pidurit
Vaata, millised on üürikorterite ruutmeetri keskmised pakkumishinnad Tallinna linnaosades. City24.ee portaalijuht Karin Noppel-Kokerov: üüriinvestorid on jätkuvalt surve all
See on arendusala tulevane üldvisuaal. Vaata galeriist detailsemalt, mis sinna veel tuleb.
Uudised
  • 23.03.26, 10:41
Galerii: vaata, milline hakkab Tartu Peetri kiriku lähiala välja nägema
1Partner Kinnisvara maakler Olmer Õigus.
Uudised
  • 23.03.26, 11:16
Tänasel turul kehtib selge reegel - müüja ootab, ostja otsustab
Suur-Allikmäe müügimudel on üles ehitatud paindlikult. Ostjad võivad soetada krundi iseseisvaks ehitamiseks või valida „võtmed kätte“ lahenduse.
  • ST
Sisuturundus
  • 23.03.26, 15:54
Viimsisse kerkiv elamurajoon paneb investoreid krunte jahtima
Projekti kogumahuks hinnatakse 20 miljonit eurot.

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele