Rime Kinnisvara elamispindade osakonna
juhataja Monica Meldo ütles aripaev.ee-le, et juba praegu on hea aeg kinnisvara
osta, sest hinnad on nii palju langenud.
Ta ütles, et väga raske on kommenteerida Rein Kilgi arvamust, et poole aasta pärast on õige aeg kinnisvara ostma hakata. "Kui on hea pakkumine, siis tasub kohe osta," soovitas ta. Meldo sõnutsi vaatavad ostjad praegu ainult hinda, ent tuleks vaadata ka muid tingimusi. "Näiteks laenutingimused on läinud pidevalt karmimaks," märkis ta.
Meldo sõnul on mitmeid investoreid, kes on juba praegu valmis hättasattunud arendusprojekte ära ostma. Seega on investeerimise seisukohalt juba praegu hea aeg, kui hinnas kokkuleppele jõutakse.
Autor: Haldusuudised.ee
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kortermajade probleemid ei alga tavaliselt suurtest kriisidest, vaid väikestest asjadest, mis unarusse jäävad. Piisab ühest tegemata jäetud otsusest, ühest edasi lükatud hooldusest või vastamata kirjast, kui kuude ja aastate jooksul koguneb kõigest nähtamatu koorem, mille mõju tuntakse siis, kui võib olla liiga hilja.