• 08.09.08, 21:01
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Uus Maa: suvilate hinnad Harku vallas on langenud 50%

Harku valla peamistes suvilapiirkondades - Vääna-Jõesuu, Viti, Türisalu - on hinnad võrreldes aasta tagusega langenud 50% või rohkem.
Uus Maa Kinnisvarakonsultantide nooremhindaja Tarmo Pillerpau kirjutab tänases Äripäeva paberväljaandes, et kui 2007. aasta suvel jäid väikeste aiamajade ja suvilatega hoonestatud kruntide tehinguhinnad vahemikku 1,2-1,5 mln krooni, siis praegu on need hinnad vahemikus 550 000-1 100 000 krooni.
"Seega on hinnalangus kohati olnud enam kui 50 protsenti," kirjutab hindaja.
Suur hinnavahemik oleneb, milline hoonestus krundil asub: kas tegemist on aiamajaga, mis ei oma erilist väärtust, või rekonstrueerimispotentsiaali omava suvilaga. 2008. aasta algusest on Harku vallas elamute ja kruntidega tehinguid tehtud suhteliselt vähe. Hoonestamata kinnistute osas on paremini müügiks läinud Tallinnal lähemal asuvad piirkonnad nagu Tiskre küla, Harkujärve küla ning Tabasalu alevik, märgib Pillerpalu.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.09.25, 13:02
Kodu sünnib koostöös – arhitektid ja noor pere loovad kodu südamega
“Me vaatasime mitmete arhitektuuribüroode portfoolioid läbi, Kontsept Arhitektuuribüroo stiil oli kõige rohkem meie moodi,” ütleb majaperemees Tanel vastvalminud maja ees, endal üks laps süles ning teine jala küljes. Suure inimeste jutud tõmbavad ikka väikeseid inimesi magnetina ligi. Majaperenaine Maris lisab: “Kui me saatsime Kontseptile päringu, kutsusid nad meid kontorisse külla, et plaane lähemalt arutama.” See kõlas nagu lubadus meeldivaks koostööks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele