Läänemaal, Noarootsi vallas, Paslepa külas asuva Presidendi Paslepa suveresidentsi oksjonil osales vaid üks ostuhuviline. Keila-Joa loss uut omanikku veel ei saa, teatas Riigi Kinnisvara AS.
Paslepa residentsi enampakkumise alghind oli 15 miljonit krooni. RKAS kontrollib viie tööpäeva jooksul, kas esitatud pakkumine vastab konkursi tingimustele ning esitab pakkumise seejärel juhatusele kinnitamiseks.
Keila-Joa loss, mis erinevalt Paslepa residentsist vajab suuremat renoveerimist, pannakse tõenäoliselt kordusmüüki. RKASi juhatus peab lähiajal otsustama, millal ja mis tingimustel kordusmüük korraldatakse. Juhatuse liikme Elari Udami sõnul ei ole majanduslik olukord taolistesse renoveerimist vajavatesse mõisakompleksidesse investeerimiseks enam soodne ning on ka raske ennustada, millal see taas võiks soodsaks kujuneda.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele