Endine Peugeot'de maaletooja Toomas Rüütmann nõudis pankrotiprotsessi kuulutamist kinniseks, kuna pankrotimenetlus riivavat tema eraelu.
SEB esindajad välistasid pankrotimenetluse kinniseks kuulutamist, kuna avalikkuse ja võlausaldajate huvid kaaluvad Rüütmanni eraelulised huvid üles. Pealegi ei sisalda pankrotiavaldusega kaasnevad dokumendid eraelulisi andmeid ning pankrotimenetluse kinniseks kuulutamine oleks ennekuulmatu.
Harju maakohus otsustas, et ei kuuluta pankrotimenetlust kinniseks, kuid keelab pildistamise ja filmimise Tallinnas Kentmanni tänava kohtumajas.
Kohtunik märkis, et kohtutäitur otsis Rüütmanni kõikjalt: nii töökohast kui kodust, kuid Rüütmanni kohtupabereid kätte anda ei saanud. Näiteks öeldi Rüütmanni töökohas, et ta on hoone kolmandal korrusel. Kui kohtutäitur sinna läks ja tulemuseta naasis, oli talle teed juhatanud töötaja vahepeal "reetmise" eest läbi võetud.
Kohtutäitur pöördus ka Rüütmanni advokaadibüroo poole, kuid sealt öeldi, et nemad endist autoärimeest enam ei esinda. Siis ei jäänud kohtul muud üle, kui algatada Rüütmanni pankrotimenetlus tagaselja, tõdes kohus.
Toomas Rüütmanni esindab täna advokaat Siim Roode, kes tuli kohtusse suure ratastel sõitva reisikotiga. Rüütmannil endal on kaasas suur portfell dokumentidega.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.07.26, 12:13
Liivalaia kohtumaja on jõudnud turule ja ootab uut omanikku
Tallinna kesklinnas asuv endine kohtuhoone aadressil Liivalaia tn 24 on jõudnud turule ning Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) on otsimas sellele uut omanikku.

Enimloetud

1
Uudised
  • 05.08.26, 09:13
Eesti kinnisvarahaid ostsid Riias 42000-ruuduse kaubanduskeskuse
Viljar Arakas: On heameel tõdeda, et taaskord on suuremahulise kinnisvaraobjekti ostuks kogunenud peamiselt Eesti investorid
2
  • ST
Sisuturundus
  • 31.07.26, 12:13
Liivalaia kohtumaja on jõudnud turule ja ootab uut omanikku
3
Uudised
  • 05.08.26, 10:08
Hepsor on platsis uute võlakirjadega
Lätti liikumine süveneb
4
Börsiuudised
  • 03.08.26, 14:52
Fondijuht: Everaus rikkus selgelt võlakirjatingimusi
5
Uudised
  • 04.08.26, 10:22
Muinsuskaitse ekspert: Estonia laiendamise diskussioon on läinud lahmivaks ja muinsuskaitset tühistavaks
Eile hommikuses intervjuus tuli juttu Estonia juurdeehituse mõjust Tallinna vanalinna väärtustele
6
Uudised
  • 06.08.26, 06:15
Üürileandjad küsivad Tallinnas ja Tartus eriti krõbedat hinda

Viimased uudised

Hetkel kuum

Megadiili võrmefiguur EfTEN Capitali juht Viljar Arakas tunneb rõõmu.
Uudised
  • 05.08.26, 09:13
Eesti kinnisvarahaid ostsid Riias 42000-ruuduse kaubanduskeskuse
Viljar Arakas: On heameel tõdeda, et taaskord on suuremahulise kinnisvaraobjekti ostuks kogunenud peamiselt Eesti investorid
Arco Vara juht Rait Riim
Saated
  • 03.08.26, 11:17
Arco Vara juht: Lõuna-Euroopa inimesed võivad tuua Eesti kinnisvaraturule uusi ostjaid
See aasta on olnud meile järjekordne kasvuaasta, mille üle olen varjamatult uhke, rõõmustab Viljar Arakas.
Uudised
  • 31.07.26, 06:30
EfTEN rühib eesmärkide poole. Fond paisutas kasumit, portfelli ja üüritulu
Arakas: Konkurentidele ütlen, et tehke järele või makske kinni
See on alles algus.
Uudised
  • 31.07.26, 10:40
Galerii: Invego avas oma Riia arenduses sündmuskeskuse
Vaata, mis avamisel toimus ja kes seal olid
Arco Vara juht Rait Riim.
Uudised
  • 30.07.26, 10:00
Arco Vara juht: pakkumine suureneb ja hinnad kasvavad
Arco Vara 2026. aasta esimese poolaasta müügitulu oli 4,32 miljonit eurot ning puhaskahjumiks kujunes 1,15 miljonit eurot.
Näeme suurt nõudluse kasvu Tallinnas ja Riias uute korterite järele, märgib Hepsori juht Martti Krass
Uudised
  • 05.08.26, 10:08
Hepsor on platsis uute võlakirjadega
Lätti liikumine süveneb
Elamus Kinnisvara tegevjuht ja kutseline kinnisvaramaakler Maia Karro omab eluasemeturul põhjalikku kogemust.
Uudised
  • 04.08.26, 06:30
7 olulist seika oma esimese kodu ostmisel ehk kuidas mitte minna valikuga alt
Franklini tehniline juht Justin Clapperton, WHAT IF & Franklin asutaja ja tegevjuht Maria Freimann, WHAT IF & Franklin kaasasutaja ja partner Juhan Kangilaski ning Franklini AI-arendaja Richard Henry Lao.
  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele