• 13.10.08, 08:25
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Võimuvõitlus räsib Arco Vara

Postimees kirjutab, et võimuvõitlus räsib börsi suurimat kukkujat Arco Vara.
Buumi tipus börsile sööstnud Arco Vara väärtus on langenud üle seitsme korra ning ukse taga piilub salapärane ettevõtja, kes ilmselt trügib uueks peremeheks. Börsile tulekul maksid investorid Arco Vara aktsiast 38 krooni. Nüüd maksab aktsia vähem kui viis krooni.
Viimati võetud pangalaenu tingimustest saab välja lugeda, et usaldus Arco vastu on pangal üsna otsa lõppenud. Nimelt laenas pank Arcole küll 200 miljonit krooni Laeva ja Tivoli projektide refinantseerimiseks, kuid lisaks intressile nõuti firmalt ka 150 miljoni krooni deponeerimist tähtajalisele hoiusele.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.26, 11:34
Kaev ei sünni joonlauaga, sest maa all paneb asjad paika loodus
Kaevumeister Tarmo Hälvin ütleb, et maa all ei tööta miski joonlaua järgi. Ühel kinnistul tuleb vesi kätte viie meetri pealt, kõrvalkrundil võib sama tulemuse nimel kaevata poole sügavamale. Just ettearvamatus on see, miks salvkaevude rajamisel ei määra töö mahtu ainult rõngaste arv või augu sügavus, vaid pinnas, veesooned ja kogemus oskus seda kõike lugeda.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele