• 20.10.08, 12:56
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Narva Elektrijaamu erastada püüdnud NRG Energy’le tehti ülevõtmispakkumine

Aastaid tagasi Narva elektrijaamade erastamiskonkursi võitnud ning peaaega nende omanikuks saanud NRG Energy’le tegi eile pakkumise USA tuumaenergeetikagigant Exelon Corporation.
The New York Timesi kinnitusel pakub Exelon NRG Energy eest 6,2 miljardit dollarit ning ühinenuna on nad võimelised tootma umbes poole USA elektri vajadustest. Exelon pakub aktsiate eest võrrelduna aktsia reedese sulgemishinnaga 37-protsendilist preemiat.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele