Eile linnalt ehitusloa saanud Lõunakeskuse järjekordses juurdeehitises plaanivad mitmed poed avada oma Lõuna-Eesti suurimad esindused.
Aasta pärast valmiv uus maja on pea sama suur kui praegune ja see ei jää keskuse viimaseks laienduseks.
Lõunakeskuse juhatuse liige Jaan Lott rääkis, et keskus ongi hea just nendele kettidele, kes ei taha teha poekest igasse Lõuna-Eesti linna, vaid saavad teha ühe suure poe kogu regiooni jaoks, kirjutas postimees.ee. "See ongi meie äriidee nurgakivi," lisas Lott.
Praeguses keskuses on kokku 27 000 ruutmeetrit pinda, uuel majal on ehitusalust pinda 25 000 ruutmeetrit.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.26, 14:27
Millal jääb korteriühistu juhatus hätta? Märgid, et maja vajab professionaalset haldust
Korteriühistud on erinevad: ühes veereb elu tegusa juhatuse eestvedamisel nagu hernes, teisel on kõik ligadi-logadi: remonditööd, mis ette võetakse, kipuvad venima jääma, trepikojad on räpased, majaümbruse heakord jätab soovida ja majaelanikud nurisevad. „Kui on näha, et asju kuidagi järje peale ei saada, tasub ehk kaaluda lepingu sõlmimist mõne haldusfirmaga,“ ütleb Ronald Tõnisson, korteriühistute haldusteenust pakkuva Pindi Kinnisvarahalduse tegevjuht.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele