• 28.10.08, 10:41
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

TeliaSonera kasum langes 12 protsenti

Eesti Telekomi ning Leedu TEO suuromanik Telia Sonera teatas täna hommikul kolmanda kvartali kasumi kahanemisest 12 protsendi võrra 4,77 miljardi Rootsi kroonini.
Kasum aktsia kohta langes 1,06 Rootsi kroonini võrrelduna 1,20 SEKiga aasta tagasi. Käive kasvas 4,1 protsenti 25,8 miljardi Rootsi kroonini. Analüütikud ootasid ettevõtte käibeks 25,82 miljardit ning kasumiks 4,72 miljardit Rootsi krooni, kirjutas Bloomnerg
Selleks aastaks tervikuna prognoosib käibe jäämist eelmise aasta tasemele ning kasumi väikest kasvu, teatas ettevõte majandustulemuste kommentaaris.

Artikkel jätkub pärast reklaami

TeliaSonera aktsia hind alustas Stockholmi börsil tänast kauplemispäeva 5,4-protsendilise tõusuga 33,50 Rootsi kroonini. aasta algusest on aktsia hind langenud 42 protsenti.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.02.26, 08:00
Minilao kasutamine on kasvav trend: millal võib seda vaja minna?
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele