• 30.10.08, 15:51
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti saab tööbörsi

Sotsiaalministeerium saatis eile e-õigusesse eelnõu, millega liidetakse tööturuamet ja Eesti töötukassa üheks asutuseks nimega tööbörs.
Tööturuameti ja töötukassa klientide jaoks jääb teenuste ja toetuste valik samaks. Jätkub töötutoetuse ja töötuskindlustushüvitise maksmine, samuti tööturukoolituse ja karjäärinõustamise ning paljude teiste teenuste pakkumine.
Uues asutuses jätkavad praegused töötajad. Ühendasutuste juhtimises osalevad võrdsetel alustel nii riik kui ka tööandjate ja töötajate esindajad.
Sotsiaalpartnerid esindavad asutuse nõukogus Eesti Tööandjate Keskliit ja Eesti Ametiühingute Keskliit. Tööturuameti ja töötukassa liitmine on olnud päevakorras ka enne Töölepingu seaduse eelnõu arutelu.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Eelnõu näeb ette tööturuameti ja Eesti töötukassa liitmise 1. maist 2009.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.04.26, 13:48
Haldusvõlg on nähtamatu probleem, mis sööb kortermaja väärtust
Kortermajade probleemid ei alga tavaliselt suurtest kriisidest, vaid väikestest asjadest, mis unarusse jäävad. Piisab ühest tegemata jäetud otsusest, ühest edasi lükatud hooldusest või vastamata kirjast, kui kuude ja aastate jooksul koguneb kõigest nähtamatu koorem, mille mõju tuntakse siis, kui võib olla liiga hilja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele