Reportaaž varahommikuselt Tallinn-Helsingi reisilaevalt. Ehitajad meenutavad halbu töökogemusi Eestis ja siunavad laisku soomlasi. Vaata ja kuula.
Siinse ehitusbuumi raugedes asusid ehitajad massiliselt tööle Soomes. Paraku prognoositakse ka seal järgmiseks aastaks 60 000 töökoha kaotamist, kusjuures valusaim hoop tabab just ehitussektorit. Eesti ehitajad töökoha kaotuse pärast ei muretse, pidades end soome kolleegidest töökamateks.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.