4. november 2008

Advokaat: saame konkurentsivõimelist tasu

Aavik Partnerid Advokaadibüroo advokaat Maidu Kaasik ütles aripaev.ee-le, et usub nende büroo advokaaditasude konkurentsivõimelisusse, erinevalt hiljuti avaldatud uuringust, kus väideti, et Eesti advokaadid saavad EL liikmesriikidest 2-3 korda madalamat tasu.

„Ei oska mina seda kommenteerida. Milleks nagu ühiskonda sihukest lisavihkamist juurde panna. Me töötame Eesti ja välisturule enda arvates konkurentsivõimelise tasu eest,“ ütles Kaasik uuringut kommenteerides.

Advokaadibüroo MAQS Law Firm ja õigusabikulude kindlustusseltsi D.A.S. tehtud ühisanalüüs näitab, et Eesti advokaaditasud on vähemalt 2-3 korda madalamad kui Euroopa Liidu „vanades“ liikmesriikides, Venemaast rääkimata.

„Need, mis King Investist tulevad, on investeeringud ja advokaadibüroost tulevad muud asjad jooksvalt,“ vastas Kaasik küsimusele, kas võib öelda, et suurem osa sissetulekust ei tule advokaadibüroost.

„Advokaaditöö on minu jaoks kirg loomulikult ja see on minu põhitegevus, kõik muu on tegelikult hobi,“ vastas Kaasik aripaev.ee küsimusele, kas advokaaditöö on tema jaoks kirg.

Aavik Partnerid Advokaadibüroo advokaadile Maidu Kaasikule 100% kuuluva ettevõtte King Invest väärtuseks loeti ligi 119 miljonit krooni ning ettevõte tõi Kaasikule sisse 9 miljonit krooni dividende. Samal ajal hinnati advokaadibüroo osaluse väärtuseks vaid veidi üle 12 miljoni krooni.

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806