Investeerimispanga Cazanove analüütikud
soovitasid eilse Briti keskpanga oodatust järsema intressikärpe tõttu osta
Suurbritannia jaekaubandusettevõtete ja ehituskompaniide aktsiaid.
„Kuigi madalamad laenukulud avaldavad vähest mõju lähiaja majandusaktiivsuse väljavaadetele, viitavad meie prognoosid olulist võlgades kodumajapidamiste finantsolukorra paranemisele 2009 ja 2010. aastal,“ kirjutasid analüütikud.
Briti keskpank kärpis eile baasintressi 1,5 protsendipunkti võrra, kolmele protsendile ehk madalaiamale tasemele alates 1955. aastast.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Ventilatsioonisüsteemid kuuluvad tänapäevaste hoonete toimimise loomuliku ja vältimatu osa hulka, kuid nende tegelik mõju energiakulule ja sisekliimale jääb sageli tagaplaanile. Kinnisvara haldamisel keskendutakse enamasti nähtavatele kuludele nagu küte ja elekter, samal ajal kui ventilatsioon töötab pidevalt ning märkamatult, mõjutades nii hoone energiatarvet kui ka seal viibivate inimeste heaolu.