Uue büroopinna otsijaid peibutavad
kinnisvaraarendajad lisaväärtuste pakkumisega: autopesula, jalgrattaparkla ja
lastehoid on vaid mõned näited. Siiski pole lisaväärtuste olemasolu rentniku
jaoks esmatähtis.
Peatselt Peterburi tee algusest Tammsaare Ärikeskusesse 900ruutmeetrisele pinnale koliv arengufirma Invicta tegi kolimisotsuse hoopis seepärast, et ettevõtte arenguplaan nägi ette suurema pinna vajadust. "Kolime tütarettevõtetega kokku ning see annab meile võimaluse luua kaasaegne koolituskeskus," selgitas ettevõtte tegevjuht Peeter Puskai.
Invicta jaoks oli pinna valikul oluline uus ja kaasaegne arendusprojekt, kus parkimise korraldamisega ei peaks pead vaevama ning ka asukoht klientidele oleks senisest parem. Tammsaare Ärikeskuse pakutavad lisaväärtused - autopesula, jalgrattaparkla, lastehoid - ei olnud Puskai sõnul valiku tegemisel eriti olulise tähtsusega.
Ühe huvitavama lisaväärtusena paistab silma Marienthali keskus, kus asuvad teenindusettevõtted pakuvad sama hoone rentnikele soodustusi.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Marienthali oma uue kontori asupaigaks valinud OÜ Incure Inkasso Agentuur juhatuse liige Marko Ilves ütles, et nemad valisid Marienthali hea asukoha, ligipääsu ning parkimisvõimaluste pärast. Soodustusi pole nad seni proovinud.
Täispikka artiklit loe tänasest
Äripäevast.
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?