Kolmapäeval Los Angelesest põhja pool puhkenud metsatulekahju on hävitanud 500 teisaldatavat puhkemajakest, vahendas Lenta uudisteagentuuri AP.
France Presse andmetel neelas tuli kogu Oakridge Mobile Home Parki nimelise puhkepiirkonna, tulest jäi puutumata vaid 80 majakest. Tule kustutamist segas tugev tuul, aga ka puhkemajakeste tehismaterjal. Tuletõrjujate hinnangul evakueeriti piirkonnast ligikaudu 10 000 inimest.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele