Q Vara juht Alo Lillepea ütles massiliste maksehäirete tekkimise kommentaariks, et kontsernis käib kõva saneerimine ja tal on väga põnev.
"Me oleme jah kokku ca 100 miljoni juurde investeerinud. Turg on väga kehva, peame veel omakapitali tõstma ja veel konservatiivsemaid prognoose tegema," rääkis Lillepea ja lisas, "kõva saneerimine. Mul on väga põnev. Q Vara pean ikka täiesti restruktureerima."
aripaev.ee palus selgitust, kuidas saabAlo Lillepea olla, et Q Vara omanikud toetasid ettevõtet alles hiljuti massiivsete kapitalisüstidega, kuid samal ajal lastakse maksehäireregistrisse kanda tervelt 58 liisinguhäiret.
Leht palus ühtlasi täpsustada, millist kapitali omanikud ettevõttesse süstisid, et see firma tervist silmnähtavalt halvendas. Lisaks küsis aripaev.ee Q Vara juhilt, miks hoiavad kontserniga seotud ettevõtted liisingus nii paljusid asju, kui neil pole liisingumaksete tasumiseks piisavalt raha; mis need liisitavad asjad täpselt on, kas autod, kinnisvara või midagi muud ja mis takistab tülikast maksekohustusest vabaneda liisitavat vara loovutades. Neile küsimustele Alo Lillepea ei vastanud.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Enimloetud

1
Uudised
  • 12.06.26, 10:23
Galerii: Merko pani pelletiärimeeste sündmuskeskusele nurgakivi
Kompleks kerkib Pärnu legendaarse rannahotelli kõrvale.
2
Uudised
  • 17.06.26, 11:49
Scandium leidis 60-miljonilise arenduse II etapile ehitaja
3
Uudised
  • 17.06.26, 06:15
Mida pank Sinu kohta uurib, kui soovid võtta kodulaenu?
4
Uudised
  • 16.06.26, 13:39
Ühtlustumine ja sumbumine. Sucksdorff: Tallinna uus korter maksab sama palju kui Helsingi järelturukorter
Senise praktika baasilt ostja jõuõlg kasvab edasi ja terendumas on tühjade majade fenomen
5
Uudised
  • 17.06.26, 10:26
Capital Milli omanikud müüsid Amservi Tallinna esinduse Ott Tänakule
6
Uudised
  • 17.06.26, 12:11
2 galeriid: Mainor pani üle 20 000-ruudusele ärihoonele nurgakivi
Vaata, mis nurgakivi panekul toimus ja kes seal olid. Vaata, milline see hoone hakkab välja nägema väljast ja seest.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele