20. november 2008

Tartu jättis linnaametnike palgad samaks

Tartu kinnitas täna ametnike palgajuhendi, millega jäetakse nii volikogu kui ka linnavalitsuse liikmete tasud praegusele tasemele kuni järgmiste valimisteni.

Tartu ametiasutuste palgatingimused on põhiosas kehtinud 2001. aastast, muudatusi on tehtud vaid palgagruppides ja -määrades. Selle tulemusel on praeguseks kujunenud olukord, kus eri struktuuriüksuste palgad pole sisuliselt võrreldavad ning palgagruppide lubatud palgavahemik on muutunud väga laiaks, teatas linn oma pressiteates.

Linna kinnitusel lõpetatakse Tartu ametnikele automaatsete lisatasude maksmine akadeemilise kraadi, tööstaaži ja võõrkeelte oskuse eest. Järgmisest aastast liidetakse lisatasud neid hetkel saavate ametnike põhipalgale. Volikogu rahanduskomisjoni ettepanekul lisatakse põhipalgale ka puhkusetoetus.

Tulevikus määratakse volikogu esimehele, aseesimehele ning linnavalitsuse liikmetele makstavad tasud nende ametisse valimisel või kinnitamisel.

Tartu linnavolikogu esimehele, aseesimehele, linnapeale, volikogu liikmetele ning volikogu komisjonide esimeestele on seni palka ja hüvitisi makstud volikogu 1993. aasta novembris tehtud otsuste alusel.

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806