Prantsusmaa suurim kindlustusselts Axa
andis kogu käesoleva aasta kohta kasumihoiatuse ja teatas, et 2012. aasta
eesmärkide täitmine on finantskriisi ja üleilmse majanduse allakäigu
tõttu üha ebatõenäolisem, vahendab Blooomberg.
Axa aktsia hind kukkus Pariisis 14 protsenti, 11,58 eurole.
Osasid kulusid nagu investeerimistulemit ja ülevõtmiskulusid mitte arvestades prognoosib Axa tänavuseks kasumiks 3,6-4 miljardit eurot. Augustis prognoosis Axa, et korratakse läinud aasta tulemust ehk 4,96 mld euro suurust kasumit.
Axa juhatuse esimees Henru de Castries teatas 2005. aastal, et 2012. aasta eesmärgiks on kahekordistada tulu ja kolmekordistada kasum, arvestamata investeerimistulu ja ülevõtmiskulusid.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Üks suurimaid väljakutseid, millega korteriühistud ja ettevõtted tihti kokku puutuvad, on hoonete tehnosüsteemide järjepidev hooldamine. Hoonetes on sageli väga palju erinevaid ning vajalikke süsteeme – küttesüsteemid, ventilatsioon, vesi ja kanalisatsioon –, mille kõikide regulaarne kontrollimine, hooldamine ja parendamine on tõrgete vältimiseks äärmiselt oluline.