15. detsember 2008

Elion pakub digiTVs mänge koduperenaistele

Elion pakub tänasest esimesena Eestis võimalust mängida digiTV keskkonnas ajaviitemänge, mille põhiline sihtgrupp maailmas on koduperenaised.

Leedu telekom TEO võimaldab teleri ekraanil mängida tänavu kevadest ning Elioni teatel kasutab seal teenust 15% klientidest.

Mängud on videolaenutuse järel populaarsuselt teine internetipõhise digiTV teenus, ütles Elionis videolaenutuse ja mängude arendustega tegelev sisuteenuste juht Paul-Kristjan Lilje. Maailmas mängib teleris ajaviitemänge 250 miljonit inimest, 45% mängijaist on koduperenaised, lisas ta.

Lilje sõnul vaatavad mõne aasta pärast pooled Elioni digiTV kliendid telerist etteantud programmi ja pooled kasutavad digitaalset videolaenutust, mängivad ning vaatavad nihutatud ajaga saateid.

Detsembris pakub Elion digiTV klientidele tasuta mängimiseks kümmet ajaviitemängu. Järgmise aasta esimese kolme kuu jooksul toob Elion turule kolm mängude teemapaketti –väikelastele, suurematele lastele ja vanemale sihtrühmale.

Mänge on võimalik tellida üksikuna, pakettide kaupa või kolm paketti korraga. Kõik paketid sisaldavad esialgu kümmet mängu ning mängude valikut muudetakse ja täiendatakse. Mängude ja mängupakettide tellimine käib digiTV puldiga otse ekraanilt. Üksikmängu saab 24 tunniks tellida viie krooni eest.

Elioni digitaalse televisiooni teenust kasutab 75 400 majapidamist üle Eesti.

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 56 861 806