Autode küljeklaaside kahjude arv on eelmise aastaga võrreldes kasvanud 70%.
2007. aasta septembrist novembrini registreeriti Ifis 53 sõidukite purustatud küljeklaasi, sel aastal samal perioodil on see kasvanud 90ni, teatas If Eesti Kindlustus.
"Küljeklaaside lõhkumine on valdavalt tingitud sissemurdmisest. Tõenäoliselt võib selline hüppeline kasv olla seotud majanduslangusega," ütles Ifi sõidukikahjude osakonna juht Taavi Kiibus. Juba ainuüksi Ifi statistika kohaselt murtakse iga päev ühte kindlustatud autosse sisse, lisas ta.
Enamasti murtakse sõidukisse öösiti, kuid Ifi teatel on sagenenud ka autode rüüstamine suurte kaubanduskeskuste parklates. Varastatakse autosse jäetud esemeid, mida on lihtne ja kiire kätte saada. "Seepärast paneme inimestele väga südamele, et ei jäetaks asju autosse nähtavale," lisas Kiibus.
Kokku on If mullu septembrist tänavu novembrini hüvitanud 1181 klaasikahju 5,2 miljoni krooni eest, mis teeb ühe klaasikahju keskmiseks maksumuseks 4400 krooni.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Hetkel kuum

Siit peaks see muutus kahe ettevõtte ühisjõul algama. See hoone peaks valmima 2027. aasta lõpus. Selle hoone arhitektuurse lahenduse tegi Apex Arhitektuuribüroo OÜ.
Uudised
  • 11.08.26, 11:38
Jõudude liitmine: Liven ja Lumi Capital asuvad muutma eluasemeturgu. Realiseeruvad 7 tegurit
Uusarenduste turul koidab hinnalangus. Liven ja Lumi Capital panevad koostöös Tallinna bussijaama kõrvale püsti ühise üürimaja.
Raha arendussektoris muudab asukohta.
TOP
  • 14.08.26, 12:54
Suur arendajate käibe TOP: miljonäride eliit kosus. Esikolmiku käes on pea 1/3 üldtulemusest
Kes moodustavad siin eliidi? Tulemuste võrdlev analüüs ilmestab olukorda.
Antud piirkonnas arhitektuurselt ja linnaruumiliselt probleemne Solarise Keskus püstitati 2009. aastal Estonia teatri ja Eesti Panga ning Teatri väljaku lähistele. Värske juht püüab seda keskust päästa. Kas see õnnestub, näitab aeg.
Saated
  • 10.08.26, 06:15
Kroonilises kahjumis Solarise värske juht: “Keskuse väärtus on tegelikult suurem, kui praegu paistab”
Kahjumis tammuval ettevõttel on kaelas kümnete miljonite eest laenukohustisi
Hooned kerkivad. Hoonete projekti arhitektuurse lahenduse on loonud ARS Projekt.
Uudised
  • 10.08.26, 11:13
Leedu investorid panid Endoveri võlakirjadele käpa peale
Vaata galeriist, kuidas arendus välja hakkab nägema
Ärikinnisvara väärtuse määravad nüüd 4 tegurit
Uudised
  • 12.08.26, 11:27
Ärikinnisvara väärtuse määravad nüüd 4 tegurit
Uuri näiteid edukatest tehingutest, mis näitavad, kus raha tegelikult liigub!
Tallinna Sadama juhatuse esimees Valdo Kalm vaatab tulevikku optimismiga.
Uudised
  • 10.08.26, 10:44
Tallinna suurima linnaosa arendaja kaotas raskelt kasumit, ent ambitsioon kannustab
Möödunud aasta võrdlusbaasi mõjutas maadiil
Hepsor Eesti maajuht Mihkel Mäger.
Uudised
  • 12.08.26, 07:00
Päikesepaneel jätab kortermaja elanikud rahalisest võidust ilma
Franklini tehniline juht Justin Clapperton, WHAT IF & Franklin asutaja ja tegevjuht Maria Freimann, WHAT IF & Franklin kaasasutaja ja partner Juhan Kangilaski ning Franklini AI-arendaja Richard Henry Lao.
  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele