Välisminister Urmas Paet mõistab hukka jätkuva lahingtegevuse Gazas, mis on toonud kaasa paljude tsiviilelanike hukkumise.
„Rünnak Gazas asuvatele ÜRO koolidele, kuhu inimesed toimuva õuduse eest varju on läinud otsima, on nördimapanev,” sõnas Eesti välisminister pressiteates. „Sõjategevus tuleb viivitamatult lõpetada,” lisas Paet.
Tema sõnul abistab Eesti sarnaselt paljude teiste riikidega Gaza elanikke, kuid praegune olukord raskendab abi jõudmist kannatanutele.
„Eesti kutsub üles vaherahule, et vältida uusi tsiviilohvreid. Tuleb saavutada püsiv vaherahu. See tähendab Hamasi Iisraeli-vastase vaenutegevuse lõpetamist, Iisraeli poolse lahingutegevuse lõpetamist ning piiripunktide taasavamist,” ütles Paet.
Välisminister Paet avaldas lootust, et Egiptuse presidendi Hosni Mubaraki esitatud ning Euroopa riikide ja USA toetatud relvarahuplaan võiks olla samm edasi püsiva rahu saavutamiseks Iisraeli ja Palestiina vahel.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Hetkel kuum

Siit peaks see muutus kahe ettevõtte ühisjõul algama. See hoone peaks valmima 2027. aasta lõpus. Selle hoone arhitektuurse lahenduse tegi Apex Arhitektuuribüroo OÜ.
Uudised
  • 11.08.26, 11:38
Jõudude liitmine: Liven ja Lumi Capital asuvad muutma eluasemeturgu. Realiseeruvad 7 tegurit
Uusarenduste turul koidab hinnalangus. Liven ja Lumi Capital panevad koostöös Tallinna bussijaama kõrvale püsti ühise üürimaja.
Raha arendussektoris muudab asukohta.
TOP
  • 14.08.26, 12:54
Suur arendajate käibe TOP: miljonäride eliit kosus. Esikolmiku käes on pea 1/3 üldtulemusest
Kes moodustavad siin eliidi? Tulemuste võrdlev analüüs ilmestab olukorda.
Antud piirkonnas arhitektuurselt ja linnaruumiliselt probleemne Solarise Keskus püstitati 2009. aastal Estonia teatri ja Eesti Panga ning Teatri väljaku lähistele. Värske juht püüab seda keskust päästa. Kas see õnnestub, näitab aeg.
Saated
  • 10.08.26, 06:15
Kroonilises kahjumis Solarise värske juht: “Keskuse väärtus on tegelikult suurem, kui praegu paistab”
Kahjumis tammuval ettevõttel on kaelas kümnete miljonite eest laenukohustisi
Hooned kerkivad. Hoonete projekti arhitektuurse lahenduse on loonud ARS Projekt.
Uudised
  • 10.08.26, 11:13
Leedu investorid panid Endoveri võlakirjadele käpa peale
Vaata galeriist, kuidas arendus välja hakkab nägema
Ärikinnisvara väärtuse määravad nüüd 4 tegurit
Uudised
  • 12.08.26, 11:27
Ärikinnisvara väärtuse määravad nüüd 4 tegurit
Uuri näiteid edukatest tehingutest, mis näitavad, kus raha tegelikult liigub!
Tallinna Sadama juhatuse esimees Valdo Kalm vaatab tulevikku optimismiga.
Uudised
  • 10.08.26, 10:44
Tallinna suurima linnaosa arendaja kaotas raskelt kasumit, ent ambitsioon kannustab
Möödunud aasta võrdlusbaasi mõjutas maadiil
Hepsor Eesti maajuht Mihkel Mäger.
Uudised
  • 12.08.26, 07:00
Päikesepaneel jätab kortermaja elanikud rahalisest võidust ilma
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele