Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Venemaa ja Ukraina keerasid gaasitorud täiesti kinni
Täna varahommikul kell 8.44 Moskva aja
järgi keeras Gazprom Ukrainasse suunduvad gaasitorud täiesti kinni, teatas
Interfax. Vastusammuna sulges Ukraina oma piiril kõik transiiditorud
Euroopasse.
Venemaa poolsest gaasi kinnikeeramisest teatas Interfaksile Ukraina gaasiettevõte Naftogaz, Ukraina vastusammust aga Gazpromi asejuht Aleksandr Medvedev.
„Neutra jaoks on jätkusuutlik kinnisvaraarendus olnud algusest peale põhimõtteline väärtus, mitte lihtsalt turutrend,“ tunnistab Neutra Grupi juht Kenneth Karpov. Seepärast lähtub Neutra kinnisvara arendades rahvusvaheliselt tunnustatud BREEAM-i ja LEED-i sertifikatsioonide nõuetest, et nende uute hoonete keskkonnamõju, energiakasutust ja sisekeskkonna kvaliteet vastaks kaasaja nõuetele.
3,5 aasta pärast on Tallinnal olemas üldplaneering. Vanalinna arendamise osas leiti koostöökoht. Kivisaar ja Karro avaldasid, milline on nende nägemuses Tallinn aastal 2035.