• 14.01.09, 15:10
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti Energia kõrge liitumistasu pani saarlase tuulikut ehitama

Saaremaal Salme vallas lambakasvatust viljelema hakanud ning majaehitust plaaniv Egon Sepp soovib saada luba, et püstitada enda tarbeks tuulegeneraator.
Saaremaa keskkonnateenistuse käest tuuliku püstitamiseks jah-sõna ootava Egon Sepa sõnul on ainus põhjus Eesti Energia hirmsuur tasu, mis ulatub 800 000 kroonini.
Oma vajadusele vastava tuuliku saaks tema kinnitusel aga püstitada kümnetes kordades väiksema summa eest, kirjutas ajaleht Oma Saar.
Sepa sõnul säästaks oma elektritootmine ka tulevikus muidu Eesti Energiale makstava raha, tuuliku hoolduskulud on tema kinnitusel väikesed.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.04.26, 13:48
Haldusvõlg on nähtamatu probleem, mis sööb kortermaja väärtust
Kortermajade probleemid ei alga tavaliselt suurtest kriisidest, vaid väikestest asjadest, mis unarusse jäävad. Piisab ühest tegemata jäetud otsusest, ühest edasi lükatud hooldusest või vastamata kirjast, kui kuude ja aastate jooksul koguneb kõigest nähtamatu koorem, mille mõju tuntakse siis, kui võib olla liiga hilja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele