19. jaanuar 2009

Õigusabi kindlustusselts D.A.S. laieneb üle Eesti

Euroopa õigusabikulude kindlustusselts D.A.S. loob sel aastal üle Eesti 15 uut töökohta, pakkudes tööd eeskätt müügi ja teeninduse valdkonnas.

D.A.S. Õigusabikulude Kindlustuse ASi juhatuse liikme Maiko Kalveti sõnul on ettevõtte eesmärk rajada kogu Eestit kattev müügi- ja teenindusvõrk. „Oleme avanud oma kontorid Tallinnas, Tartus, Rakveres ja Jõhvis, kuid lisaks kavatseme selle aasta jooksul tööle võtta kuni 15 müügiesindajat kõigis maakondades,“ selgitas Kalvet. „Soovime muuta õigusabikulude kindlustamise sama populaarseks kui mujal Euroopas, sest majanduslanguse tingimustes on inimestel üha kasulikum oma seaduslike õiguste eest seista. Pole ühtki põhjust maksta ise kergekäeliselt kinni kellegi teise süül tekkinud kahju või saamata jäänud tulu, olgu vastaspooleks kui tahes suur ja tugev ettevõte.“

Õigusabikulude kindlustuse mõte on hüvitada õigusabi maksumus ja muud kulud oma õiguste eest seismisel ning nõustada kindlustusvõtjaid juriidilistes küsimustes.

Õigusabikulude kindlustusele spetsialiseerunud kindlustusgrupp D.A.S. kuulub ERGO Kindlustusgruppi, D.A.S. grupil on Euroopas enam kui 8 miljonit klienti.

Autor: Haldusuudised.ee

Jaga lugu
Kinnisvarauudised.ee toetajad:
Helen RootsKinnisvarauudised.ee juhtTel: 55 988 223
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Rivo HabakukReklaami projektijuhtTel: 58 361 474