Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Hullunud hundikari ründas Gruusia küla
Gruusias Pirosmani külas pures hullunud
hundikari mitut inimest, nende seas ka üht lapst, vahendas Interfaks.
Marutaudi kartuses tehti kõigile pureda saanud inimestele ennetavat ravi.
Ehkki külaelanikud kaebasid huntide üle ka varem, võimud midagi ette ei võtnud. Nüüd on sisse seatud aga ööpäevaringne politseinike ja jahimeeste valve. Külaelanikke vaktsineeritakse marutaudi vastu.
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.