• 03.02.09, 16:57
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Rahahädas firmad teevad saastekvoodi rahaks

Euroopa Liidu heitmekaubanduse süsteemis on saastekvootide hinnad langenud rekordmadalale, kuna mitmed ettevõtted on sularaha nappuses heitmekvoodid müüki pannud, kirjutas agentuur Bloomberg.
Heitmekvoodi hind langes täna Londonis 10,60 eurole tonnist.
Kuna laenu on raske saada, et osad firmad jooksva tegevuse rahastamiseks hakanud heitmekvoote müüma, ütles First Climate kaupleja Dennis Mignon. "Nad püüavad niimoodi sularaha hankida," ütles ta.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.04.26, 13:48
Haldusvõlg on nähtamatu probleem, mis sööb kortermaja väärtust
Kortermajade probleemid ei alga tavaliselt suurtest kriisidest, vaid väikestest asjadest, mis unarusse jäävad. Piisab ühest tegemata jäetud otsusest, ühest edasi lükatud hooldusest või vastamata kirjast, kui kuude ja aastate jooksul koguneb kõigest nähtamatu koorem, mille mõju tuntakse siis, kui võib olla liiga hilja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele