• 18.02.09, 13:52
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Keegi müüs miljon Arco Vara aktsiat

Täna kella kolmveerand ühe ajal tehti Arco Vara aktsiatega plokktehing, mille käigus vahetas omanikku miljon aktsiat.
Tehing sooritati hinnaga 2,35 krooni (0,15 eurot) aktsia, mis on väärtpaberi eilsest sulgemishinnast 6,25 protsenti odavam.
Üle ühe miljoni Arco Vara aktsia kuulub lisaks suuromanikele Toomas Toolile (Freier Projekt OÜ), Hillar-Peeter Luitsalule (HM Investeeringud), Richard Tomingasele (OÜ Toletum), SEB kliendikontol, Leedu börsi keskdepositooriumil, JP Morgan Chase Suurbritannia kliendikontol ning investeerimisfirmal Gamma Holding.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Arco Vara on emiteerinud kokku 95,3 miljonit aktsiat.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.06.25, 14:49
Tuleohutuseksperdid 112 häireedastuse muudatusest: päästeauto automaatne kohalesõitmine ei tohi mõjutada meie vara üldist ohutust
Vaata veebihommikut järele!
Riigil on plaan kaotada väga paljudelt objektidelt automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi (ATS) tulekahjuteate Häirekeskusesse edastamine. Automaatsest tulekahjuteatest loobumine puudutab teiste objektide hulgas büroo- ja tööstushooneid, kaubanduskeskuseid ning haridus- ja lasteasutusi. Kas enam kui tuhat hoone omanikku peaks nüüd muretsema, et tulekahju korral jääb abi tulemata?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele