• 19.02.09, 13:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Nokia aktsia kümne aasta odavaim

Nokia aktsia hind kukkus täna Helsingi börsil üle kolme protsendi 8,68 euroni ehk madalaima tasemeni alates 1998. aasta sügisest.
Maailma suurim mobiiltelefonide tootja teatas täna, et saavutas kokkuleppe Euroopa Investeerimispangaga 500 miljoni euro suuruse laenu osas. Laen on ette nähtud koostööks nutitelefonide tarkvaraga tegeleva mittetulundusfondiga Symbian Foundation.
Autor: Haldusuudised.ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.11.25, 12:02
Fahle linnaku kolm uut hoonet näitavad, kuhu liigub Eesti ärikinnisvara
Eesti ärikinnisvara ei tähenda enam ainult ruutmeetreid. Edu määravad kvaliteet, paindlikkus ja ruum, mis toetab inimeste töö- ja loomevõimet. Neutra Capitali nõukogu liige Kenneth Karpov kirjutab, kuidas just sellist ruumikogemust kannavad kolm uut hoonet Fahle linnakus: Katel, Vasepada ja Portaal.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele