Trigon PD neljanda kvartali kahjum ulatus
4,7 mln kroonini, teatas ettevõte börsile.
2007. aasta neljandas kvartalis teenis ettevõte 5,9 mln kroonise puhaskasumi. Kahjum tuli kinnisvarainvesteeringute õiglase väärtuse allapoole hindamisest.
Trigon Property Development kinnisvarainvesteeringud on hinnatud seisuga 31. detsember sõltumatute kvalifitseeritud hindajate poolt firmast Colliers International. Hinnang põhines diskonteeritud rahavoogude prognoosidel. Hinnangu tulemusel on kinnistu eeldatav õiglane hind 124,28 mln Eesti krooni.
Juhatus kasutas seda eksperthinnangut kinnisvarainvesteeringu õiglase väärtuse määramisel.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Trigoni suuromanik Joakim Helenius
Autor: Haldusuudised.ee
Seotud lood
Eesti üks suuremaid kinnisvaraarendajaid Everaus Kinnisvara AS alustas 8. oktoobril ettevõtte võlakirjaprogrammi teise seeria avaliku pakkumisega. Pakkumise koguväärtus on kuni 3 miljonit eurot. Ühe võlakirja nimiväärtus on 1000 eurot ja võlakirjade lunastustähtpäev on 22. oktoober 2028. Võlakirjade fikseeritud intressimäär on 10% aastas ning intressimaksed on kvartaalsed. Märkimisperiood lõppeb 17. oktoobril.