• 05.03.09, 19:20
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Riigi Kinnisvara vähendab palku 10%

Riigi Kinnisvara nõukogu kinnitas täna 2009. aasta eelarve muutmise, millega vähendati palga- ja tegevuskulusid kümne protsendi võrra, teatas aktsiaselts.
Investeeringute uueks piirmääraks kinnitati 772 miljonit krooni. Investeeringute maht vähenes 64 miljoni krooni võrra peamiselt planeeritust soodsamate riigihangete ning projektide ajakava muutumise tõttu. Mõnede projektide maksed nihutati järgmisse aastasse.
Autor: Haldusuudised.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele