Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Tähelepanu! Teedele sadanud vihm jäätub
Varahommikul enne 6 olid teekatted
Põhja-, Lääne- ja Kesk-Eestis libedusetõrjest valdavalt soolalumised või
soolamärjad. Sadas lund.
Sõidutingimused on raskendatud. Miinuskraadides teepinnale sadanud vihm jäätub, hoiatab Maanteeinfo. Kõrvalmaanteed on jääs! Lõuna-Eestis sadas vihma. Teekatted olid libedad. Teepinna temperatuurid küündisid –1 kuni –3 kraadini.
Seekordses saates “Kõik ärikinnisvarast” räägime liftidest, kortermajade renoveerimisest ja sellest, kuidas parandada elukeskkonda tervete hoovide ja naabruskondade kaupa, mitte ainult ühe maja piires. Stuudios on Kone Balti riikide müügidirektor Peeter Leet ning Tallinna linna juures tegutseva SOFTacademy pilootprojekti juht Kadri Auväärt.
Urmas Sõõrumaa: Ühelgi keskusel pole hinge ilma inimesteta, kes sellele tähenduse annavad. Teeme kõik, et sellest saaks koht, kuhu tallinlased ja meie külalised tahaksid ikka ja jälle tagasi tulla, et kogeda, avastada ja olla osa millestki erilisest.